The Wayback Machine - https://web.archive.org/web/20201125013143/http://www.cumbarestoran.com/
Restoranımıza Hoşgeldiniz
Konuk Defteri

24.Evlilik yıldönümü kutlamasında çok memnun kaldığımız ve huzur bulduğumuz kaliteli ve lezzetli bir mekan.cok teşekkürler.

— Nadir Süzerer —

Daha önce sizinle restoranınıza kahvaltı için geleceğimizi söylemek ve bilgi almak amacıyla aradım ve iki kez telefonla görüştük. Her iki görüşmemizde de restoranınızda kahvaltı servisinin Cumartesi günleri saat 11:00'de başladığını söylemiştiniz. 05.11.2016 Cumartesi sabahı 6 kişi olarak saat 10:50'de restoranınıza kahvaltı için geldiğimizde ise kapının zincirle kapalı olduğunu gördük ve saat 11:00'de kahvaltı servisinin başlayamayacağını anlayıp oradan ayrıldık. Telefonda daha doğru bilgilendirme yapılması ve saat konusunda daha hassas olunması gerekir.

— Cem Yıldıran —

hem internet hemde telefondan rezarvasyon yapmama rağmen rezervasyonunuz yok demeniz bizi cafe bölümünde ağırlamanız ve diğer müşterilerinize göre üçüncü sınıf muamelesi yapmanız ilgisizliğiinizden dolayı esefle sizleri kınıyorum ilk kez restorantınıza gelmeme rağmen üstelik ailemle birlikte neye göre insanları sınıflara ayırdığınızı merak ettimm yazarsanız bir dahakine o şekilde geleyim her müşterinizi giderlerken güleryüzle uğurlar konuşurken biz giderkende ilgisizliğinize hayran kaldım burada hep iyi yorumları yayınlıyorsunuz bunu yayınlarmısınız bilemem ama içimdede kalmasın yaptığınız çok aşırı derece yanlış bir tutumdu inşallah bu sınıf ayrımını sürekli yapmıyorsunuzdur eyvallah çok güzel bir işletmesiniz ancak normal restorantlara göre üç katı ücret almanıza rağmen bir tane bile ikramınız yok ve tekrar yazıyorum bana hissettirdikleriniz hiç mi hiç hoş değildi bir daha ki geldiğimde bende aynı tutum ve davranış içinde olacağım ama bu ne kadar etik olur ben o seviyeye inebilirmiyim onu düşünüyorum

— Uluer Doğan —

izmirin örnek alınacak tek mekan oda durust çalışan aşçı ve salon ekibi

— Binali Çalt —

Harukulade Bir Restaurant Memnuniyetle kalktığımız bir Mekan.. http://siemensizmirservisi.com/

— Harun —